Продукцію стартапу Delfast замовляють в тому числі з-за кордону.

Український стартап Delfast запускає виробництво електровелосипедів на базі київського підприємства ЕЛМІЗ, до 1996 року відомого як Київський радіозавод. Про це повідомляє НВ.

Ще 7 квітня сторони підписали угоду та домовились про спільне виробництво та збірку електровелосипедів Delfast; ЕЛМІЗ також допомагатиме стартапу з освоєнням серійного виробництва. До кінця року планується виробляти по 50 пристроїв щомісяця.

«ЕЛМІЗ має всі необхідні ресурси, експертизу та висококваліфікованих інженерів і персонал для виробництва продукції Delfast в Україні. Адже компанія має величезний досвід виробництва складної електроніки, космічних систем та зарядних станцій для електротранспорту, а тому зможе створити комфортні умови для виробництва електровелосипедів у відповідності до наших вимог», — розповів засновник Delfast Данило Тонкопій.

У Delfast також зазначили, що ця угода стала першим кроком до запуску власного виробництва електробайків в Україні. Видання повідомляє, що запустивши кампанію в листопаді 2020 року, стартап Delfast всього за 3 місяці зібрав рекордну суму $3,4 млн та перевиконав ціль на $400 тис.

Також відомо, що байками Delfast нещодавно почали користуватися поліцейські мексиканського міста Мехікалі, столиці штату Нижня Каліфорнія.

Тим часом, троє випускників КПІ потрапили до рейтингу Forbes.

Фото: Фейсбук