Відповідний проект мають представити Кабміну наступного тижня.

«Укроборонпром» невдовзі представить уряду концепцію створення оборонно-промислового індустріального парку на базі Київського бронетанкового заводу. Про це заявив генеральний директор держконцерну Юрій Гусєв.

За його словами, завдяки такому переоснащенню цілий ряд оборонних підприємств України зможуть отримати сучасні приміщення та потужності.

«Оборонно-промисловий індустріальний парк потрібен для того, щоб підприємства, які працюють на сектор національної безпеки та оборони, отримали сучасні приміщення та технології. Підприємства Укроборонпрому потребують негайної модернізації виробництва та оптимізації наявних активів. Це дозволить зробити продукцію підприємств Концерну конкурентоздатною на зовнішніх ринках, але передусім дуже якісною для потреб Збройних сил України», — заявив Гусєва.

За планом, підприємства, які розмістяться на КБТЗ, зможуть спільно використовувати офісні та адміністративні будівлі, конструкторські бюро, лабораторії, виставкові майданчики та інші об’єкти. Нині ж «Укроборонпром» начебто володіє 1,85 млн кв. м. надлишкового майна, яке не використовується у виробництві.

Такоє Гусєв нагадав, що у підприємств «Укроборонпрома» нині більше 14 млрд гривень боргу.

Як ми повідомляли, швейцарська компанія може відкрити виробництво на київському вагоноремонтному заводі.

Фото: Укроборонпром