Такий догляд довше зберігатиме хороший стан деревини та знизить ймовірність гниття конструкцій.

Про це йшлося під час виїзної наради керівництва Подільської райдержадміністрації.

Учасники наради перевірили стан дерев’яних елементів та конструкцій оглядових майданчиків Алеї художників. В РДА зазначили, що для забезпечення надійного захисту деревини її оброблюють антисептиком та маслом.

«Це створюватиме водовідштовхувальне покриття, не пропускатиме вологу в середину деревини, тим самим оберігаючи її від гниття, не даватиме деревині темніти з часом, захищатиме від бруду. Правильний догляд за дерев’яними конструкціями забезпечить довготривале їх зберігання та функціонування в умовах великого потоку відвідувачів та змін погодних умов», – зазначив заступник голови РДА Сергій Коваленко.

Крім того, під час наради перевірили сходи, що ведуть до Пейзажної алеї, роботу болардів, санітарний стан Андріївського узвозу, стан бруківки на проїжджій частині вулиці та виконання робіт з прибирання сміття. Також обговорили питання щодо утримання зелених насаджень схилів та їх відповідної санітарної обробки.

За результатами наради надано відповідні доручення.

Нагадаємо, у Києві оновлять правила для догляду за деревами. Це буде детальна інструкція по догляду за кожним видом дерева. Крім того, передбачено введення контролю за доглядом зелених насаджень у столиці.

Фото: Фейсбук