В КМДА наголошують, що оновлення доріг триває в усьому місті.

На столичному Подолі нині у розпалі реконструкція вулиці Андріївської. Про це повідомляє сайт КМДА з посиланням на КК «Київавтодор».

«На вулиці Андріївській проводимо цілий комплекс робіт. У рамках реконструкції відбувається заміна 200 м водопровідної мережі, 400 м теплотраси, 100 м каналізаційного колектора. На частині вулиці неподалік Боричевого Току уже влаштовали нове покриття. На залізобетонну монолітну подушку вкладено гранітну бруківку», – повідомив в. о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.

Гранітну бруківку влаштують на частині вулиці Андріївської між вулицями Боричів Тік і Сагайдачного. Площа ділянки – близько 2 тис. кв. м. Раніше на цій ділянці було старе асфальтове покриття.

«Триває на вул. Андріївській й оновлення тротуарів. Загальна площа пішохідних доріжок – понад 6 тис. кв. м. Їх влаштують із фігурних елементів мощення (ФЕМ)», – додав чиновник.

Перший етап робіт на вулиці Андріївській планують завершити до кінця серпня, а весь комплекс робіт – до кінця поточного року. Нинішня реконструкція – перше масштабне оновлення вулиці з 1989 року.

В КМДА наголошують, що оновлення доріг триває в усьому місті.

Як ми повідомляли, в столиці з’явилась ще одна вулиця зі спільним рухом транспорту та велосипедів.

Фото: КМДА