Простір М³ відкрили 21 листопада 2019 року на місці будівництва Національного музею Революції Гідності.

Цього тижня на алеї Героїв Небесної Сотні демонтують конструкцію Виставково-освітнього простору «М³: Майдан. Меморіал. Музей». 

Про це повідомляють на сторінці Національного музею Революції Гідності в Facebook.

Як зазначається, простір відкрили 21 листопада 2019 року за участі громадськості, родин Героїв Небесної Сотні, президента та урядовців.

В цей період його відвідало понад 4 000 відвідувачів, зокрема чимало іноземців. Також відбулася низка заходів: вечори поезії, дискусії, зустрічі-спогади про Майдан та війну. А виставкою, що всередині “Куба”, проведено 68 екскурсій.

До слова, виставка, розташована на чотирьох поверхах спіральних галерей, розкривала ключові теми, які має висвітлювати майбутній Музей: історія українських Майданів, світовий контекст подій, далі, найбільша частина виставки – про Революцію Гідності, Небесну Сотню.

Останній поверх, з якого можна було побачити ландшафт усієї алеї Героїв Небесної Сотні, присвячений майбутньому, тому, як ми зберігатимемо цю пам’ять – там відвідувачі могли оглянути проєкти Музею Революції Гідності та Меморіалу Героїв Небесної Сотні.

Експозицію доповнив аудіопроєкт “Багатоголосся” – у “Кубі” звучали голоси очевидців та учасників Майдану.

Автори архітектурної проекту – агенція Urban Curators та архітектор Єгор Штефан.

Нагадаємо, раніше київський «куб» на алеї Героїв Небесної Сотні номінували на премію ЄС.

Фото: facebook