Після відмови водія хлопець ображено щось буркнув на адресу водія маршрутки. Той вирішив "провчити" хлопця копняками.

Відео інциденту, який стався у маршрутці №200К, опублікували очевидці у соцмережі.

Люди розповіли, що 17-річний хлопець зайшов у салон маршрутки на зупинці біля 19 училища в Києві, пред’явив посвідчення багатодітної сім’ї. Водій відмовився його везти як пільговика.

Відео починається на моменті, де хлопець показує водієві маршрутки документи і просить його уважно прочитати їх. А водій відповідає: “Я знаю, що там написано. Там написано “крім таксі”, а це маршрутне таксі“.

Хлопець похнюплено вийшов з салону і вже на вулиці щось пробурмотів на кшталт “Пішов ти” (на відео деталей не чутно).

Водій одразу почав матюкатися, погрожувати хлопцеві, а за секунду вискочив на вулицю і кинувся до пільговика з кулаками. На відео видно, що хлопець намагався відскочити та закритися руками, але не витримав суперництва зі значно важчим дорослим чоловіком, тож упав на траву.

Очевидці миттю вибігли розбороняти бійку, кричати водієві “Він же дитина!“. Водій своєї провини не визнав, заявивши, що начебто це хлопець першим почав біку.

Ображений хлопець у відповідь вже чітко знову послав водія.

Інцидент стався на маршруті 200К (вул. Гаршина – вул. Ушакова). Перевізником на цьому маршруті є ТОВ “Автосервіс”. Компанія зареєстрована у Борисполі. Основним видом діяльності компанії вказано пасажирські перевезення міського та приміського сполучення.

Редакція Київ Media спробує отримати у перевізника коментар з приводу цієї ситуації.

Нещодавно у Києві представили оновлену Комунальну службу перевезень, інспектори перевірятимуть маршрутки. Попередній склад КСП було звільнено.

Фото: Фейсбук