Науковець був президентом Києво-Могилянської академії з 2014 до 2019 року.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Національного університету «Києво-Могилянська академія».

У дописі повідомили, що Андрій Мелешевич, колишній президент Києво-Могилянської академії, помер.

«Непоправна втрата для могилянської спільноти. Андрій Мелешевич, президент Києво-Могилянської академії (2014-2019), декан факультету правничих наук НаУКМА (2005–2014), до останнього працював професором кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права. Щирі співчуття рідним та близьким Андрія Анатолійовича», – зазначили в дописі.

Окрім цього, про смерть освітянина на своїй Facebook-сторінці повідомив Тимофій Милованов, екс-міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства, позаштатний радник глави Офісу президента.

«Я знав Андрія особисто й можу власноруч оцінити його вклад у становлення України через освіту та науку. Він був лідером найкращого університету в Україні. Я теж навчався в цьому університеті і для мене ця втрата особливо болюча. Життя коротке», – написав Милованов на своїй сторінці у Facebook.

До слова, Андрій Мелешевич раніше був професором факультету правничих наук НаУКМА, який очолював. Після цього був обраний президентом Києво-Могилянської академії, обіймав цю посаду з 2014 до 2019 року. У лютому 2020 року його переобрали президентом вишу, але Кабінет міністрів відмовився його призначати, посилаючись на тлумачення положень закону «Про вищу освіту».

У березні 2021 року призначені вибори очільника університету не відбулися, наступні призначені на 16 вересня. Зараз обов’язки очільника Києво-Могилянської академії виконує Олександра Гуменна.

Фото: фейсбук