Враховуючи військовий стан, плани з кількості вулиць цього року було зменшено, кажуть в «Київавтодорі».

У столиці завершили роботи з нанесення дорожньої розмітки: її оновлено на 250 вулицях. Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на КК «Київавтодор».

Зокрема, нещодавно відновлено розмітку на вул. Героїв полку «Азов» (колишня вул. Маршала Малиновського), вул. Героїв Дніпра, вул. Новокостянтинівській, Гостомельському шосе, вул. Січеславська (колишня вул. Ползунова), вул. Георгія Кірпи.

Загалом фахівці «Київавтодору» нанесли 1028,2 кілометрів горизонтальної та повздовжньої розмітки і 64200 квадратних метрів – поперечної.

Вказано, що основні роботи з поновлення розмітки дорожники виконували влітку. Ще до 30 серпня біля навчальних закладів було нанесено розмітку пішохідних переходів і поновлено розмітку на всіх магістральних вулицях столиці. Враховуючи військовий стан, плани з кількості вулиць цього року було зменшено.

Якість нанесення розмітки контролюють фахівці корпорації. Так, виявлено 3 вулиці, де підрядні організації виконали роботи неякісно. За умовами договору, підрядник несе гарантійні зобов’язання й має виправити недоліки власним коштом.

Фото: КМДА