Онлайн портал розробили для формування позитивного іміджу нашої держави за кордоном.

У січні Україна отримала офіційне іномовне Інтернет-представництво –веб-сайт Ukraine.ua.Повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

«Вебсайт створено, щоб світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чарівної природи. Країну свободи та гідності. Країну, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього», – наголошує МЗС.

На Ukraine.ua можна знайти чимало інформації про країну та ознайомитись із її можливостями для навчання, інвестування чи подорожей.

А в офіційному фотобанку на сайті – сотні якісних зображень України, її природи, культурної спадщини, традицій, талановитих людей.

Нині працює англомовна версія сайту, але протягом 2021 року планується запуск французької, німецької, іспанської, арабської та китайської мовних версій.

До слова, новий цифровий портал був створений зусиллями Міністерства закордонних справ України та Українського інституту. Також до проекту долучилися понад 30 міжнародних та закордонних партнерів.

Фото: прес-служба