Сніг та лід обвалилися на Hyundai через дві годи після того, які запаркували біля будівлі за лінією обмежувальної стрічки.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

Власник автомобіля Hyundai сам звернувся до поліції, коли побачив пошкодження стійки та водійського дзеркала. Він сказав, що припаркував автомобіль уранці, а виявив пошкодження ввечері.

Патрульні припустили, що такі пошкодження автомобіль отримав через падіння снігу. Після перегляду записів з камер відеоспостереження ці припущення підтвердилися.

Переглянувши записи, було виявлено, що близько 11-ї ранку на автомобіль з будинку впав пласт снігу. Заявник вирішив не писати заяви з даного приводу“, – зазначили у поліції.

На оприлюдненому уривку відео видно, як водій Hyundai паркує свій автомобіль на тротуарі, заїхавши за периметр обмежувальної стрічки. Таку стрічку чіпляють для того, аби убезпечити пішоходів від несподіваного падіння снігу з дахів.

У зв’язку з цією історією, патрульні вкотре нагадують водіям:

  • не залишати автомобіль у місцях де є загроза падіння снігу та льодових наростів;
  • не їхати за межі встановлених огорож та звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги та снігу на дахах будинків;
  • при виявленні бурульок, що висять на даху, необхідно звернутися до балансоутримувача будинку (у випадку ігнорування звернення, необхідно звертатись до Департаменту міського благоустрою КМДА).

Нагадаємо, у центрі Києва буруля розбила скло припаркованій на тротуарі автівці. Mitsubishi стояв неподалік станції метро “Палац Україна”.

Фото: скріншот