Митрополит погрожує священникам карами небесними.

Про це йдеться на сторінці протоієрея УПЦ МП Андрія Пінчука у Facebook.

За його словами, полтавський митрополит Філіп обдзвонює священників, які підписали звернення та погрожує їм карами небесними за те, що вони вбачають в діях патріарха Кирила злочини проти моралі та проти канонів.

“А ви з ким, митрополит Філіп? Ви з народом України чи з кирилом і тим, кому він служить? Ваше Високопреосвященство! Ви або труси вдягніть, або панагію зніміть. Отці, якщо ми будемо піддаватися на тиск архієреїв, то грош ціна нашому священству. Хай нарешті роззують очі, збираються і проводять Собор”, – зазначив Андрій Пінчук.

Нагадаємо, священники Української православної церкви московського патріархату збираютьпідписи під зверненням до Собору Предстоятелів Древніх Східних Церков «із позовом проти патріарха кирила».

Відомо, що 6 березня Кирило Гундяєв заявив, що на Донбасі нібито вже 8 років тривають спроби знищити «принципове неприйняття так званих цінностей, які сьогодні пропонують ті, хто претендує на світову владу». «Сьогодні є такий тест на лояльність цієї влади… Тест дуже простий і водночас жахливий — це гей-парад. Вимоги до багатьох провести гей-парад і є тестом на лояльність до наймогутнішого світу», — сказав Кирило.

14 березня Кирило подарував командувачу росгвардії Віктору Золотову ікону та благословив російських військових на війну в Україні. 3 квітня Кирило виступив із промовою в храмі збройних сил рф, де розхвалював російських солдатів та поставив під сумнів незалежність України.

Фото: Фейсбук