Нова резиденція розташована позаду собору, в одному зі старих корпусів монастиря.

На території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря відкрили офіційну резиденцію Предстоятеля Православної Церкви України.

Про це написав Митрополит Епіфаній на своїй сторінці в Facebook.

“Резиденція – це, найперше, робочий простір, осередок для розбудови й зміцнення нашої Церкви, місце братнього спілкування та ухвалення рішень на спільне благо. Перша робоча зустріч, яка тут сьогодні відбулася після відкриття, – чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви”, – йдеться в дописі.

У кабінеті митрополита на стіні розміщені копія Томоса та фото його вручення у храмі Вселенського патріарха 6 січня 2019 року, повідомляє Укрінформ.

У резиденції, окрім кабінету митрополита, є дві робочі зали, приміщення пресслужби та робочі кабінети представників церковної адміністрації.

Блаженніший Епіфаній підкреслив, що відкриття митрополичого будинку для автокефальної церкви – справді історична мить, і він вдячний всім, хто долучився до його реставрації та облаштування, зокрема меценату Світлані Мацолі, яка від самого початку реставрації допомагала ПЦУ, «опікувалася, турбувала, вболівала». Запросивши Мацолу до зали, де були присутні архієреї, які чекали початку Синоду, митрополит нагородив її орденом Архістратига Михаїла першого ступеня.

Нагадаємо, під Києвом ПЦУ відкрила притулок для жертв домашнього насильства.

Фото: facebook