Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з Митрополитом Епіфанієм – предстоятелем Православної церкви України.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

“Зустрівся з Митрополитом Епіфанієм – предстоятелем Православної церкви України. Владика подарував ікону Святого Архангела Михаїла, який вважається покровителем воїнів, які борються за правду. А також – захисником Києва” – зазначив Віталій Кличко.

Він додав, що це справді символічний подарунок. Архістратиг Михаїл охороняє і захищає наше місто, його мешканців.

“Переконаний, Владико, що Вашими молитвами і силою духу наших воїнів та всіх українців ми відстоїмо наше місто проти орди, яка намагається атакувати Київ. Яка хоче поставити нас на коліна, але цього ніколи не станеться! Київ – місто вільних людей, які люблять і цінують свободу більше за все на світі і ніколи на коліна не стануть”, підкреслив Кличко.

У свою чергу Митрополит Епіфаній висловив переконання, що Київ – під духовною опікою і вистоїть перед викликами, що випали на його долю, та долю України.

«Я переконаний в тому, що за молитвами Святого Архістратига Божого Михаїла – Київ під духовною опікою. Сьогодні всі кияни моляться, просять у Бога про допомогу і Господь неодмінно захистить нашу славну столицю – місто Київ. Ми разом і надалі будемо протистояти ворогу і, неодмінно перемога буде за нами. Тому нехай Господь благословить сьогодні кожного киянина на захист. Дає силу, здоровʼя і натхнення далі протистояти тим викликам, які випали на нашу долю», – сказав предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній.

Фото: Фейсбук