Усі освячені паски поїдуть до військових на фронт.

Про це повідомив митрополит Епіфаній  на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, таким чином він хоче передати захисникам “часточку нашого тепла, щирої вдячності, підтримки, молитви і надії”. Він побажав, щоб цей святковий хліб – символ життя, сили духу, воскресіння – став промінчиком радості й світла серед мороку війни і смерті.

Kyiv Media

“Ми знаємо, що Христос прийшов у світ і звершив справу спасіння кожного із нас. Він переміг смерть, подолав зло. Ми також зараз боремося проти сил зла. Нині не просто війна між росією і Україною, це щось глибше – це боротьба між добром і злом, між правдою і брехнею”, – зауважив священнослужитель.

Він додав, що в історії завжди перемагає добро. Тому свято Воскресіння Господнього, що наближається, надихає українців до подальшої наполегливої боротьби, до викриття брехні, викорінення зла і утвердження добра.

Kyiv Media

“Будемо робити все, щоби Україна відновила свої кордони, і щоб ми надалі, після нашої перемоги, збудували ту країну, про яку мріяли наші попередники: незалежну, єдину українську державу, вільну, демократичну та європейську країну. Вірю, що Господь неодмінно сподобить нас повної перемоги над агресором. Благословляю наших захисників. Ми вдячні їм, що вони боронять нас від ворога, від зла, а ми завжди молимося за них і просимо у Бога для них захисту і допомоги”, – додав митрополит.

Фото: Фейсбук