Таким чином організатори закликають шукати свого чотирилапого друга навіть серед музейних експонатів.

У п’ятницю, 30 липня, в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відбудеться презентація соціального проекту та однойменної виставки Знайди свого в музеї, повідомляє прес-служба музею.

Як зазначається, виставку складуть дотепні й зворушливі колажі, в композиціях яких реальні тварини – собаки та коти з притулків, що знайшли своє місце в товаристві героїв відомих творів колекції Музею Ханенків.

Музей Ханенків повідомляє, що кожен колаж буде супроводжуватися описом тварини, які беруть участь в експозиції, а також контактами притулків, в якому знаходиться ця тварина.

“Інтервенції у шедеври” покликані порушити звичні шаблони сприйняття та показати глибокий нерозривний зв’язок між найвищими цінностями життя та мистецтва. А також – нагадати про величезний ресурс любові й радості, який дарує людині дружба з твариною.

Виставка з експонатами музею Ханенків працюватиме до 15 серпня. Вхід вільний.

Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків інформує, що на відвідувачів та відвідувачок також чекає тематичний квест за творами музейної колекції, пов’язаними з тваринами.

На завершення проекту 21 серпня фонд проведе благодійний аукціон, а усі виручені кошти підуть на допомогу тваринам у притулках.

Фото: facebook