Протягом 28 січня комунальники столиці використали: 1,8 тисяч тонн солі, майже півтори тисячі тонн суміші солі з піском, а також 232 тисячі літрів рідких хлоридів.

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

За словами мера столиці, дорожники і комунальники Києва наразі працюють у посиленому режимі.

«Сніг ітиме в Києві, за прогнозами синоптиків, іще кілька днів. Тому дорожники й комунальники столиці продовжують працювати в посиленому режимі. Протягом минулої ночі місто прибирали 361 одиниця спецтехніки «Київавтодору». У всіх районах працювали колони техніки та бригади з ручного прибирання. Продовжують розчищати сніг у столиці і протягом усього дня. Наше головне завдання –  забезпечити нормальний трафік у місті та своєчасно чистити тротуари, зупинки громадського транспорту», – наголосив Віталій Кличко.

Водночас мер Києва запевнив, що в столиці вистачає реагентів та сухих сумішей для обробки доріг, мостів і шляхопроводів. Минулої доби використали: 1,8 тисяч тонн солі, майже півтори тисячі тонн суміші солі з піском, 232 тисячі літрів рідких хлоридів.

«Я також звертаюся до водіїв: не залишайте свої автівки на проїжджій частині доріг, у недозволених місцях. Це ускладнює і рух транспорту в місті, і роботу комунальної техніки. Будьте свідомими та відповідальними», – закликав киян Віталій Кличко.

Окрім цього, на Facebook-сторінці Київзеленбуду повідомили, що 29 січня робота комунальників спрямована й на розчищення парків, скверів і бульварів.

 

«Сьогодні розчищають парки, сквери та бульвари 936 працівників районних КП УЗН, залучено 71 одиницю техніки. На посипання доріжок та сходів вже використано понад 12 тонн протиожеледної суміші», – зазначили в дописі.

Нагадаємо, 28 січня через негоду сталося майже 70 аварій.

Фото: Facebook