Також у місті минулого року встановили дві потужні системи безпеки для мінімізації наслідків ДТП.

Протягом минулого року від хаотичного паркування в місті пластиковими делініаторами було захищено 40 ділянок доріг.

Про це розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

За його словами, Центр організації дорожнього руху запровадив нові схеми організації дорожнього руху для безперешкодного проїзду «швидких» біля наступних медзакладів:  поліклініки на вул. Ризькій; лікарні на вул. Зоологічній; дитячих лікарень на вулицях Терещенківській та Дегтярівській; Інституту серця та клінічної лікарні швидкої допомоги на вул. Братиславській; лікарень на вул. Калнишевського та Кондратюка; підстанцій швидкої медичної допомоги на вул. Джеймса Мейса та Електротехнічній, а також біля пологових будинків на вул. Мостицькій і Лєскова.

«Задля додаткового убезпечення дітей делініатори встановлено біля музичної школи на вул. Ентузіастів та гімназії в Бутишевому провулку. Обладнані розмежувальними стовпчиками зупинки громадського транспорту поблизу Либідської площі та на вул. Юрія Кондратюка», – додав заступник голови КМДА.

Він також нагадав, що у місті минулого року встановили дві потужні системи безпеки для мінімізації наслідків ДТП.

«На Великій Кільцевій дорозі встановили першу в Києві систему захисту зупинок громадського транспорту від тарану автомобілем. Це 30-тонна конструкція з армованим фундаментом і 11-ма антитаранними оцинкованими болардами з товщиною стінок у 16 мм. Друга – демпферна система завдовжки 6,5 м, що поглинає силу удару при аварії та здатна зупинити автомобіль на швидкості 100 км/год. Її встановили на перехресті вул. Маршала Малиновського та Оболонського проспекту», – розповів Костянтин Усов.

Заступник голови КМДА зазначив, що на сьогодні у Києві вже понад 15 км тротуарів захищено напівсферами і металевими стовпчиками, і запевнив, що місто продовжуватиме захищати громадський простір від хаотичного паркування та відмежовувати смуги громадського транспорту для зручності киян.

Фото: КМДА