Також за цей час у підземці ремонтниками замінено 51 шпалу, 8 брусів на стрілочних переводах і 50 метрів рейок.

Про це повідомляє сайт КМДА з посиланням на КП «Київський метрополітен».

Так, минулого тижня, 11 – 18 липня, у столичній підземці проводили планові ремонтні роботи. Зокрема, замінено 51 шпалу, 8 брусів на стрілочних переводах і 50 метрів рейок.  Окрім цього, тривають капітальні ремонти ескалаторів на пересадці «Золоті ворота» – «Театральна» та на станції «Контрактова площа».

Минулого тижня київським метро скористалося 3,3 мільйона пасажирів, із яких 805 тисяч – пільговики.

Нагадаємо, що сплатити за поїзд можна транспортною карткою, qr-квитком, qr-кодом, згенерованим у додатку «Київ Цифровий», безконтактною банківською карткою, мобільними додатками ApplePay та Google Pay. Оператором оплати проїзду у громадському транспорті визначено КП «ГіОЦ», в разі виникнення запитань слід телефонувати на гарячу лінію оператора: (044) 366-55-55.

Інтервали руху поїздів у пікові години становлять 4-5 хвилин, у між пік – 8-10 хвилин. Детальний графік руху поїздів та режим роботи станцій за посиланням.

Під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється. Водночас підземні станції як укриття працюють цілодобово.

Під час повітряної тривоги у комендантську годину з 23:00 до 05:00:

  • при вході в метрополітен як укриття необхідно обов’язково мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

«Київський метрополітен» просить дотримуватися правил військового стану.

Фото: Фейсбук