Предмет дослідження підприємець обіцяє назвати пізніше.

Київська школа економіки безкоштовно проведе дослідження для «Укроборонпрому», за яким керівника школи Тимофія Милованова звинувачують в отриманні «відкату» в 1,68 мільйона гривень. Про заявив сам Милованов в ефірі «Україна 24».

За його словами, угода між Школою економіки та підприємством «Спецтехноекспорт», яке входить до складу концерну, було узгоджена задовго до призначення Милованова в наглядову раду «Укроборонпрому».

«… контракт, який ми зараз обговорюємо, переговори щодо нього почалися в червні 2020 року, тобто приблизно рік тому. Меморандум був підписаний, по-моєму, взимку. Рішення ради директорів було прийнято в лютому тощо. У мене є текст завдання, я його на пресконференції відкрию — це про національну безпеку та економіку», — розповів він.

Також Милованов заперечив конфлікт інтересів у себе, зазначивши, що він начебто не має ніякого відношення до «Спецтехноекспорту».

«Те підприємство, яке підписало контракт, я в ньому навіть не працюю. Тобто мене звинувачують у хабарі, але підприємство, яке підписало контракт… я там не працюю. Воно пов’язане з КШЕ через раду директорів, яка контролює і мене, і це підприємство, але я в ньому навіть не керівник, не працівник. Тобто це безпідставне...» — сказав він.

Милованов пообіцяв, що Школа економіки виконає замовлення концерну безкоштовно, але його тему так і не розкрив.

«У мене є текст завдання, я його на пресконференції відкрию — це про національну безпеку та економіку (…) ми, по-перше, зробимо цей контракт безплатно, тобто ми його зараз анулювали, і ми зробимо цю роботу безплатно. Це 50 тис. доларів плюс ПДВ, це не такі великі гроші саме за цей обсяг роботи. Це приблизно 500 годин роботи аналітиків високого рівня. Справжня ринкова ціна цього контракту 250 тис. доларів» — сказав підприємець.

Нагадаємо, днями Школа економіки отримала 1,68 мільйона гривень від підприємства «Спецтехноекспорт», що входить до концерну «Укроборонпром». Гроші перерахували за «дослідження», предмет якого не розголошують як концерн, так і Милованов. Громадські активісти та журналісти, зокрема, Юрій Бутусов, звинуватили Милованова в отириманні відкату за призначення до наглядової ради «Укроборонпрому».

Милованов повертати отримані гроші відмовився, а Бутусова викликав «на дуель». Він заперечує, що отримував «відкати» чи хабарі від держконцерну.

Як ми повідомляли, раніше Милованов пояснив, чому його часто називають «дебілом».

Школа Милованова регулярно отримує фінансову допомогу від компанії Dragon Capital чеського мільйонера Томаша Фіали.

Фото: Фейсбук