Викрадення він начебто організував уже під домашенім арештом, після звільнення з СІЗО.

Екс-директору компанії «Укрбуд» Максиму Микитасю оголосили нову підозру, цього разу — у замовленні викрадення столичного юриста. Про це повідомляє Національна поліція України, щоправда, не вказуючи імені Микитася.

Інцидент стався ще 8-го грудня. За даними правоохоронців, юриста компанії, яка раніше надавала послуги Микитасю, викрали четверо зловмисників. Вони виманили жертву та дорогою в автомобілі змусили написати боргову розписку на 800 тисяч доларів. За кілька годин після викрадення, поліцейські звільнили юриста, затримали виконавців та двох співорганізаторів злочину.

Микитасю вже повідомлено про підозру, надалі правоохоронці планують звернутися до суду з клопотанням про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на період слідства, пише УП.

Тим часом адвокат Микитася у відеозвернені заявив, що його клієнт до викрадення юриста не причетний. Саму справу він називає провокацією, аби змусити Микитася змінити показання щодо нинішнього заступника голови Офісу президента Олега Татарова, який також є фігурантом справи про розкрадання майна Нацгвардії. Так само і в НАБУ, яке розслідувало справу проти Татарова, заявили, що «занепокоєні діями правоохоронців» після оголошення нової підозри Микитасю.

Як ми повідомляли, що всього Микитась фігурує у чотирьох кримінальних провадженнях. Нещодавно він вийшов с СІЗО за справою про житло для Нацгвардії і повідомив, що збирається повертати собі «Укрбуд».

Фото: фейсбук