Екс-прем'єр начебто отримав від забудовника нерухомість в обмін на будівельні підряди.

Колишній президент компанії «Укрбуд» Максим Микитась розповів слідчим, як дав хабара нерухомістю колишньому прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману. Про це з посиланням на анонімні джерела у своєму Facebook повідомляє журналіст Юрій Бутусов.

За його словами, 1-2 грудня Національне антикорупційне бюро провело обшуки в структурах Володимира Гройсмана, які начебто отримали від Микитася нерухомості на 2 мільйони доларів. В «подяку» за це компанії Микитася отримали від прем’єра кілька вигідних підрядів на будівництво.

«Згідно з рішенням Вищого антикорупційного суду від 26 листопада, у вересні 2017 го року Микитась зустрівся з прем’єром Гройсманом і пообіцяв йому хабар у вигляді передачі нежитлових приміщень в житловому комплексі «Аристократи» в центрі Києва, на вулиці Євгена Коновальця, 34. Приміщення площею близько 2000 квадратних метрів оцінюються на ринку не менше ніж в 2 мільйона доларів. «У подальшому …. Гройсман отримав… неправомірну вигоду на суму 75 459 132 гривень», – повідомляє Бутусов і наводить цитати з судового рішення.

Згідно зі свідченнями Микитася, приміщення були передані структурам Гройсмана 18 грудня 2017 року, і оформлені на фіктивну особу — підприємця з Вінницької області Юрія Гіжка.

Зазначимо, що Володимир Гройсман та його представники поки не коментували інформацію про обшуки.

Крім того, Максим Микитась повідомив про те, що збирається повернути собі колишній головний актив — компанію «Укрбуд». Про це він написав журналістам «Ліга.Бізнес».

«Буду повертати «Укрбуд», – написав Микитась виданню. Нинішнє керівництво компанії «Укрбуд» на це вже відреагувало.

«Замість пласких жартів він міг би спрямувати свої кошти, які, як виявилось, у нього все ще є, щоб окупити слідство, завершити будівництво об’єктів. Це було б чесно», – сказав гендиректор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

Нагадаємо, Максим Микитась вийшов з СІЗО в обмін на свідчення проти високопосадовців: крім Гройсмана він вже розповів про оборудки зама Єрмака Татарова і чиновника МВС Дубоноса.

Фото: фейсбук