За словами заступника голови КМДА, він продовжить відстоювати позицію міста та містян.

Про це заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив у себе на сторінці у Facebook.

«Виконую свої процесуальні обов’язки в повній мірі. Щойно завершився допит. Продовжую відстоювати позицію міста та містян. Спільно збережемо сквер на Сирці!» – написав Микола Поворозник.

Нагадаємо, 25 січня 2022 року Миколі Поворознику вручилипідозру у справі щодо облаштування скверу замість забудови багатоповерхівками території біля станції метро «Сирець», яку він прокоментував як черговий крок у політичному тиску на столичну владу.

Сам Микола Поворозник назвав підозру – черговим кроком політичного тиску на столичну владу.

До слова, земельна ділянка, про яку йдеться, ще у 2009 році була передана апарату РНБО України в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків із підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Щусєва.

У 2019 році після обстеження ділянки було встановлено, що вона не використовується за призначенням, тому міська влада припинила право постійного користування ділянкою апарату РНБО. Більше того, мешканці Шевченківського району неодноразово наголошували, що хочуть бачити на місці тоді занедбаної території сквер. Важливо, що початково (до отримання РНБО) земельна ділянка була визначена як територія зелених насаджень. Та за багато років на ділянці утворився стихійний смітник, територія була у вкрай незадовільному стані.

Міська влада привела територію до ладу, було вивезено сміття та здійснено благоустрій. Згодом місто облаштувало там сквер.

Проте, 31 серпня 2021 року Окружний адмінсуд Києва визнав протиправним та скасував розпорядження КМДА «Про припинення апарату РНБО України права постійного користування земельною ділянкою на вулиці Щусєва у Шевченківському районі міста Києва».

Після чого, у вересні Департамент земельних ресурсів КМДА підготував апеляцію на рішення суду про повернення зеленої зони біля метро «Сирець» у використання апарату РНБО України для забудови. Водночас силовики тиснуть обшуками на міську владу.

Фото: Фейсбук