Радикальна партія висунула свого кандидата на посаду мера Києва.

Радикальна партія вирішила висунути свого кандидата на посаду мера Києва – ним став Михайло Поживанов. Відповідне рішення прийняла Київська міська конференція партії.

Поживанов заявив, що йде в мери, щоб зберегти історичну спадщину столиці, покращити ЖКГ та інфраструктуру.

«Міський голова має дбати, щоб таких проблем не було і вирішувати їх. Тому я пристав на пропозицію Олега Ляшка та дав згоду балотуватися на посаду київського міського голови. Я гарантую, що жодного дерибану бюджету не буде. Ми будемо направляти гроші на водогони, на каналізаційні колектори, на будівництво лікарень, дитячих садочків, доріг та парковочних місць. Радикальна партія не відірвана від реалій життя. Я переконаний, що разом ми зможемо створити комфортні умови для життя Києві», – заявив політик.

“Києву потрібен достойний управлінець, господарник, чесна і авторитетна людина, яку знають всі в Києві, і яка здатна навести порядок. Радикальна партія пропонує такого кандидата. Кандидатом від РПЛ на посаду київського міського голови ми пропонуємо відомого киянам господарника, досвідченого управлінця, достойну людину Михайла Поживанова”, – зазначив лідер цієї політичної сили Олег Ляшко у своєму Facebook.

60-річний Поживанов – народний депутат України чотирьох скликань, обіймав урядові посади. Голова громадської організації «Фонд муніципальних реформ “Магдебурзьке право”». Доктор технічних наук, професор.

У 1999-му працював у виборчому штабі Олександра Омельченка на виборах Київського міського голови. Після перемоги останнього, з серпня, розпочав роботу в Київській міській державній адміністрації, де працював на різних управлінських посадах. У 2017-му Михайло Поживанов став членом Аграрної партії України. У 2019 році вийшов із Аграрної партії України, оскільки став кандидатом у народні депутати від партії «Сила і честь» Ігоря Смешка на парламентських виборах 2019 року (№ 11 у списку).

Фото: Вікіпедія