Наразі заявка на стадії формальної експертизи.

Про це свідчать дані у базі даних Укрпатенту.

Ректор Київського університету культури Михайло Поплавський подав заявку на реєстрацію ТМ “Факультет Тікток” 29 вересня 2021 рокку. Новий торговий знак Поплавський планує використовувати у 41-му класі (освітні послуги та навчання).

Наразі заявка знаходиться на стадії формальної експертизи. Після її завершення ТМ пройде кваліфікаційну експертизу та буде зареєстрована.

Нагадаємо, що на своїй сторінці в Інстаграм, Михайло Поплавський заявив, що в Університеті культури відкрився Факультет Тік Ток. І відтепер там готуватимуть дипломованих спеціалістів.

Згодом виявилось, що “Перший Факультет тік-ток у світі” всього лиш серія майстер-класів від відомих в Україні людей зі сфери SMM та тік-токерів. До того ж в день проведення подібних майстер-класів зазвичай скасовують основні пари.

11 жовтня Поплавський провів посвяту у студенти та роздав студентам “студентські” квитки, форму та кепки з логотипом факультету.

За даними КиївMedia, “студентські квитки” виявились звичайними роздрукованими бейджами з логотипом і вистачило їх не для всіх студентів, які прийшли на посвяту.

Фото: Інстаграм