У межах тижня Європи в соцмережах ініціюють онлайновий марафон.

Про це повідомили в прес-службі European Union in Ukraine.

У третю суботу травня Україна щорічно відзначає День Європи. Тож цьогоріч тиждень Європи триватиме з 10 до 15 травня. Цікаво, що організація EUКраїна ініціює в цей період проведення онлайнового марафону в соцмережах під тегом #миEUкраїна.

Онлайн-марафон проходитиме в межах урядової комунікаційної кампанія EUКраїна про шість базових європейських цінностей і практичний зміст здобутків, переваг та можливостей, які з’являться в українців завдяки реалізації стратегічного курсу України на членство в ЄС (євроінтеграції).

Серед шести базових цінностей ЄС – повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, включно з правами меншин.

Мета марафону – підвищити обізнаність українців про шість базових цінностей Європейського Союзу шляхом прикладів ухвалених і реалізованих рішень органів державної влади, які є демонстрацією втілення цінностей ЄС, а також тих, що трансформують Україну в цілком європейську країну.

До слова, кампанію EUКраїна реалізує проект Аssociation4U за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні спільно з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Фото: фейсбук