Дані про розташування російських військових українцям почали здавати росіяни.

Про це один з пілотів Васильківського аеродрому, ймовірний Привид Києва, розповів у інтерв‘ю «Цензор.Нет».

За його словами, керівники Росії вже зрозуміли, що війна програна.

«І тому нам почали зливати інформацію і про те, де розгортаються командні пункти, и про найбільш активних генералів, які приїздять на позиції. Ми вже маємо багато прикладів таких зливів», – розповів пілот.

Він пояснив, що треба знищувати не тільки генералів та аеродроми, а й систему керування.

«Сам по собі генерал цінності не має. Це лише ланцюг системи управління, який включає в себе органи управління, пункти управління та систему зв’язку. Навіть маленький підрозділ, яким добре управляють, може діяти доволі ефективно. Коли ми розвалюємо систему управління, падає вся система, і після того їх, як кошенят, мочать наші добробати та тероборона», – зазначив льотчик.

Він пригадав, що у перший тиждень працювали вкрай напружено. В середньому з кожного аеродрому виконувалося по 5-6 вильотів кожної доби.

Він пояснив, що наразі до України почали присилати військових, які вміють воювати, але їх зараз знищують.

«Тим паче, російські військові почали здавати своїх. Ви ж самі чули, як на пресконференції полонені російськи льотчики розповідали, що знають про випадки, коли при катапультуванні з підбитого літака у них не розкривалися парашути. Через це вони і розбиваються замість того, аби рятуватися», – зазначив пілот.

Нагадаємо, Привид Києва – це пілот, який з початку війни майже щодня збиває ворожі літаки.

Фото: Фейсбук