Жінка говорить, що українці та росіяни - єдиний народ, та дякує за якісь гроші.

На оприлюдненому у соцмережах відео жінка звертається до мешканців РФ, заявляючи, що українці та росіяни нібито «один народ».

«Хочу передати братам слов’янам привіт. Мені пересилали гроші навіть із Росії. Низький вам уклін, що ви нас підтримуєте. Що ви розумієте, що ми єдиний народ. Що нас розділили. Ми всі в одному човні пливемо. Нас розділяли спеціально і стравлювали всі ці року. І нав’язали нам штучну війну, якої насправді немає», — заявила жінка.

Саме відео зняв прокремлівський пропагандист Олександр Надьожа, який називає себе “надійним журналістом”.

Коли ж до нього звернулися з проханням відповісти, чи він поділяє думку своєї соратниці з приводу «штучного конфлікту», прихильник дружби з РФ заявив, що «у нас війна політиків».

Нагадаємо, зранку 3 листопада під Верховною Радою розпочався мітинг антивакцинаторів. Мітингуючі тримають у руках плакати з надписами “моє тіло, мій вибір, мої права”, “скажи ні дослідам над дітьми”. Водії обурюються перекриттями мітингувальників, КП “Київпастранс” вже змінив рух низки маршрутів.

Очільник парламентського комітету з питань здоров’я нації та нардеп від “Слуги народу” Михайло Радуцький назвав мітинг вакханалією з цитатами з російських сайтів.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу 3 листопада закликав  людей зробити щеплення проти коронавірусу, зазначивши, що антивакцинаторський дух швидко зникає у реанімації.

А колишня нардеп Надія Савченко закликала людей приходити на мітинг та приєдналася до мітингувальників.

Зараз мітингуючі зібралися під Офісом президента та вимагають Зеленського, який зараз знаходиться за кордоном.

Фото: Фейсбук