Дубінський обіцяє назвати винуватців програшу «слуг» у Києві.

Народний депутат від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський заявив про програш його політсили на місцевих виборах у Києві. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Найприкріше, що ми проср*ли Київ», – сказав Дубінський.

При цьому він зазначив, що в поразці винна не лише кандидатка «слуг» у мери Києва Ірина Верещук. «Але я категорично проти, щоб винною в цій поразці була тільки Верещук. У програшу в столиці є й інші винуватці і бенефіціари», – переконаний Дубінський.

Кандидат у мери Києва від “Слуги народу” Ірина Верещук, очікує, що вийде у другий тур місцевих виборів: “Я очікую, що я вийду в другий тур”, – сказала вона на брифінгу в штабі.

На питання, що буде, якщо вона не вийде до другого туру, кандидатка сказала: “Небо не впаде, будемо далі працювати”.

На запитання, чи може вона працювати головою КМДА, Верещук сказала: “Я можу взагалі все, дав би Бог здоров’я і життя”. Водночас вона зазначила, що не обговорювала з президентом таку можливість.

Як повідомлялося, за даними екзит-полу, на виборах міського голови Києва лідирує чинний мер міста Віталій Кличко, за якого, за даними опитування, проголосували 47,8% виборців. Кандидатка від «Слуги народу» Ірина Верещук лише на четвертому місці з 8% голосів.

На виборах до Київської міської ради лідирує партія «Удар», за яку проголосували 21,3% виборців. У партії «Слуга народу»  третє місце з 9,5%.

Фото: Фейсбук Слуги народу