Український спортсмен стримано коментує цей інцидент.

Український фристайліст Олександр Абраменко пояснив епізод із обіймами з російським спортсменом Іллею Буровим на Олімпійських Іграх в Пекіні. В коментарі програмі «Твій день» Абраменко розповів, що з Буровим вони дружать з дитинства.

Абраменко розповів, що на Іграх просив Бурова не давати зайвих приводів для обговорень.

«Це взагалі складне питання. Я розумію, шо відбувається в Україні і не кожен може зрозуміти це… я йому сказав, шоб ми не давали лишніх поводів, бо ми друзі з раннього дитинства» — пояснив Абраменко.

За словами українця, деякі зі спортсменів ОКР (Росії було заборнено виступати під своїм прапором) з розумінням ставляться до агресії власної держави щодо України.

«Всі читають новини, всі бачать, що відбувається. Хтось підтримував, всі не вірили, шо таке може статися. З Буровим ми це не обговорювали» — додав спортсмен.

Як ми писали, фристайліста Олександра Абраменка після того, як він здобув для України cрібну медаль на Олімпіаді у Пекіні, обійняв росіянин Ілля Буров. 33-річний спортсмен із Миколаєва та його давній знайомий Буров разом потрапили на кадри фотографів після закінчення змагань 16 лютого.

Буров, який виборов бронзову нагороду, та Абраменко, спочатку обмінялися рукостисканням. Після цього росіянин підійшов ззаду до українця та затис в обіймах.

Нагадаємо, перед початком Олімпійських Ігор в Пекіні українські спортсмени отримали спеціальні інструкції щодо поводження з російськими колегами та ЗМІ. Як повідомляв міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, українцям рекомендували не стояти поруч з росіянами, якщо ті зі своїм прапором, уникати фотографування разом. Тоді ж гутцайт попереджав про можливі «провокації» з боку росіян.

Фото: Фейсбук