На спеціальному сайті від МВС є два варіанти пошуку номерних комбінацій.

З 5 жовтня на сайті ГСЦ МВС запрацював ще один сервіс “Наявність номерних знаків”. Про це повідомили в головному сервісному центрі МВС.

Як зазначили у повідомленні, за допомогою сервісу можна дізнатися про усі доступні для закріплення номерні знаки в сервісних центрах МВС та знайти серед них найкращий для свого авто. І якщо раніше, інформація була лише про платні номери, то відтепер у вільному доступі є абсолютно всі наявні в сервісних центрах МВС номерні знаки.

Для пошуку є два алгоритми. Один з них – “Наявність в області”. Він дає можливість легко дізнатися про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, із зазначенням їх вартості. Вказавши у полі “Пошук” номер сервісного центру МВС, можна побачити усі номерні знаки, наявні саме в ньому.

Другий алгоритм – “Числова комбінація”. За допомогою цього критерію можна легко знайти бажану комбінацію цифр номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

Перелік комбінацій оновлюється в реальному часі. В разі закріплення номера за автомобілем, він з сервісу зникає. Але забронювати номери на сайті неможливо. Тому, в МВС радять, обирати декілька варіантів комбінацій перед походом у сервіс.

Фото: pixabay