Про виключення стало відомо 7 лютого.

Телеведучий, журналіст, музикант, фронтмен гурту «Хамерман Знищує Віруси» Альберт Цукренко буде судитися з УКФ через виключення його з ради експертів фонду.

«Всі мене питають, що я думаю з приводу вчорашнього інфоприводу. Так от, поки що лише такий коментар: я таки дещо думаю з цього приводу). Чекайте на новини від мене і юристів, які беруться за цю справу», – написав Цукренко у фейсбуці.

7 лютого стало відомо, що Цукренка було звільнено зі складу експертів Українського культурного фонду «через порушення моральних норм, які підривають інститут авторитет інституту експертів». Про це написала у Fb кінорежисерка та членкиня наглядової ради УКФ Лариса Артюгіна, і виклала протокол засідання наглядової ради.

Цукренко став не єдиним експертом, звільненим на цьому засіданні. Так, було звільнено режисера та оператора документального кіно Дмитра Тяжлова, бо він «не може цілісно оцінювати проекти». Було звільнено критикиню та історикиню моди Зою Звіняцьківську через «брак досвіду». Відеозапис засідання не проводився.

Нагадаємо, раніше з Наглядової ради Українського культурного фонду вийшло троє учасників.

Фото: Фейсбук