У театри відвідувачів впустять із сертифікатами про повну вакцинацію чи іншими ковід-документами.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київського муніципальногой академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

Уже 5 листопада в театрі запланована вистава “Дванадцята ніч, або що захочете“. Це вистава англійською мовою, яку презентує  перший соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО «Project «W» – Veterans, Volunteers and William». Ця постпановка – сучане прочитання Вільяма Шекспіра.

Аби побачити виставу – глядачам необхідно дотриматися певних правил відвідування театру. Зокрема, потрібно при собі мати сертифікат про повну вакцинацію, або негативний ПЛР-тест, експрес-тест чи тест на антитіла, або довідку про одужання від коронавірусу.

А на сайті та у соцмережах Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка оприлюднили графік перенесення вистав на грудень. Причина перенесення вистав – глядачі почали поввертати квитки. Тож квитки, придбані на вистави в театрі ім. Франка у листопаді, будуть дійсні у грудні.

Купуючи квитки на вистави грудня, пам’ятайте, що відвідування театру можливе за умов наявності COVID-сертифікату про повну вакцинацію (“зелені” сертифікати – оригінал документу або ж через мобільний додаток Порталу “Дія”)”, – вказано у повідомленні театру.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Музичний театр на Подолі повідомляв, що через перехід Києва в “червону” зону змушений зачинитися на карантин.

А вже 1 листопада у Департаменті культури КМДА підготувати список культурних подій на 1-7 листопада. Зазначили, що для вакцинованих осіб театри залишаються відкритими.

Фото: скріншот, amazingukraine