Вперше генеральним директором закладу він став у 2016 році.

У конкурсі на посаду генерального директора Національного музею Революції гідності переміг діючий гендиректор Ігор Пошивайло. Про це повідомляє прес-служба Українського інституту національної памʼяті (УІНП).

На першому засіданні 27 серпня конкурсна комісія ухвалила рішення відхилити заявки трьох кандидатів на цю посаду через невідповідність кваліфікаційним вимогам, і на наступний етап конкурсу був допущений один кандидат – Ігор Пошивайло.

У четвер, 8 вересня, відбулося друге засідання конкурсної комісії. Вона оцінила стратегічний план розвитку музею від Пошивайла і після презентації 7 з 9 членів комісії проголосували за призначення Пошивайла генеральним директором музею. Ще двоє членів комісії, Вікторія Опанасюк і Катерина Чуєва, брали участь в обговоренні, але не брали участі у голосуванні.

Тепер Пошивайла на відповідну посаду зобовʼязаний призначити голова Українського інституту національної памʼяті.

Ігор Пошивайло очолить цей заклад вдруге. У січні 2016 року він був призначений директором Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції гідності. А у вересні 2016 року шляхом конкурсного відбору став генеральним директором цього закладу.

Фото: Музей Революції Гідності