Новий дизайн розробила студентка школи Projector Юлія Строй.

Музей історії Києва презентував нову айдентику. Її створила випускниця курсу Graphic Design Fundamentals Юлія Строй під час навчання у Projector. Повідомляють в Facebook школи.

Новий логотип, афіші та брендинг музею з новими кольорами Юлія створила за 2 місяці. Дівчина хотіла зруйнувати стереотип про холодний та відсторонений музей і довести, що він є чудовим майданчиком для комунікації.

За словами дизайнерки, за допомогою айдентики важливо було показати не тільки історичну складову музею, але й сучасну також.

«Музей Києва — це не одна будівля, а десять різних філій, які розташовані в восьми різних локаціях. У нас не було завдання створити різні логотипи, тому що кожен філіал унікальний. Але надважливим було через айдентику центрального музею донести, що існують й інші філії та експозиції», – коментує Юлія.

В своїй айдентиці дівчина спробувала розповісти про інші музеї за допомогою карти, ілюстрацій та квитка-абонемента.

Так, новий логотип — це монограма з перших букв Музей Києва, а стікери-ілюстрації привертають увагу та розповідають історії.

Для нової айдентики дизайнерка обрала  золотисто-гірчичні та зелені кольори. На вибір кольорів вплинула постійна історична експозиція музею.

Наразі команда музею планує оновити соціальні мережі і сайт, а також створити нові рекламні афіші з новою стилістикою. Трохи згодом планують оновити внутрішню навігацію в музеї та запустити лінійку мерчів.

Нагадаємо, Національний музей історії України в Києві також отримав нову айдентику.

Фото: facebook