Музей Івана Гончара створив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.

Про це повідомили у Музеї Івана Гончара.

У повідомленні зазначили, що на онлайн-виставці «Україна і українці» представлені світлини кінця 19 – першої половини 20 століть з архівного фонду, які засновник музею Іван Гончар зібрав у 18-томний історико-етнографічний альбом.

«Це більше ніж просто фото. Це свідчення розмаїтості та унікальності української культури. Це саме те, що хоче знищити ворог. Але українці – неймовірно волелюбний народ, і ми щодня підтверджуємо це у своєму спротиві», – говорять у музеї.

Виставку можна переглянути українською та англійською мовами за посиланням. Перегляд виставки вільний і безкоштовний, донати ЗСУ, до яких закликає музей, – за бажанням.

Нагадаємо, музей Івана Гончара розташований у Києві за адресою вулиця Лаврська, 19. Він був заснований у 1993 році на базі приватної колекції Івана Гончара — художника, скульптора та громадського діяча. Колекція музею налічує понад 15 тисяч етнографічних та мистецьких творів.

Фото: Фейсбук