Музей розпочне реконструкцію будинку, який зараз перебуває у занедбаному стані та перетворить його на ще один мистецький осередок.

Такий проєкт рішення було підтримано сьогодні, 24 листопада, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, музею нададуть земельну ділянку у постійне користування для реконструкції нежитлової будівлі з подальшою експлуатацією та обслуговуванням будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.

«Після того, як Київська міська рада підтримає передачу земельної ділянки, музей розпочне реконструкцію будинку, який зараз перебуває у зовсім занедбаному стані та перетворить його на ще один мистецький осередок, який зможе приймати киян, а також міжнародних та внутрішніх туристів. Національний музей імені Богдана та Варвари Ханенків – це гордість та скарб нашої країни, який даруватиме ще більше натхнення та захоплення неймовірними витворами світових митців», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що з 1919 року Музей Ханенків презентує найвеличніші в Україні мистецькі колекції Європи, Азії та Давнього світу та розташований у двох будівлях – унікальному особняку Ханенків та будівлі, яка до створення музею належала родині Сахновських.

Національний музей знаходиться у Шевченківському районі по вулиці Терещенківській, 17-г.

Нагадаємо, у столичному Музею Ханенків встановили копії експонатів, до яких можна торкатися.

Фото: facebook