Віртуальний тур Музею грошей містить безліч інноваційних рішень та технологій, які дозволяють відвідувачам ближче познайомитися з музейними експонатами.

Про це повідомили у Музеї грошей Національного банку України.

У повідомленні зазначили, що у віртуальному турі можна побачити експонати музею, а також практично доторкнутися до них.  Завдяки функції  доповненої реальності (AR), яка працює без встановлення додаткових програм чи застосунків. У кожній вітрині віртуального туру є клікабельні експонати, завдяки чому відвідувачі можуть ознайомитися з історією того чи іншого об’єкта, а також оглянути його з усіх сторін.

Загалом у музеї представлено більше 180 експонатів у форматі 3D. Їх також можна переглянути у доповненій реальності, тобто прямісінько у себе вдома, на робочому столі чи тумбі біля ліжка, на прогулянці з друзями.

Для того, щоб оцінити експонати музею необхідно:

  • На вашому смартфоні відкрити віртуальний тур на сайті Музею грошей за посиланням.
  • Обрати “Індивідуальну віртуальну екскурсію” та натиснути “Розпочати перегляд”.
  • Пересуваючись зеленими вказівниками, обрати вітрину, яка вас зацікавила.
  • Клікабельні експонати можна переглядати у 3D та у AR-режимі (вони мають зелену рамку).
  • Обрати експонат, який вас зацікавив, та натиснути кнопку “AR” у правому верхньому кутку.
  • Навести камеру на бажане місце розміщення, потримати телефон нерухомо, поки не з’явиться маркер (зелене коло).
  • Після цього, натиснути на кнопку “Place!”
Щоб використовувати сервіси Google Play для AR, вам потрібен пристрій Android із Google-акаунтом, щонайменше 1 гігабайтом вільного місця, щонайменше одним встановленим AR-додатком або Google Chrome Browser, доступом до мобільної мережі Інтернет. Крім того, гіди Музею продовжують проводити онлайн-екскурсії, у рамках  можна віртуально завітати до Операційного залу будівлі Національного банку, а також відвідати експозицію Музею грошей.

Зареєструватися на віртуальний тур можна на сайті Музею грошей – за посиланням. Безкоштовний віртуальний тур триватиме близько 1 години та буде проводитися на платформі Zoom. Такий формат буде зручний для великих груп дітей чи молоді, які бажають разом вирушити у захопливу мандрівку світом грошей.

Фото: Фейсбук