Заплановані заходи відбуватимуться на території Білоцерківського та Обухівського районів Київської області.

Про це повідомили у главку Служби безпеки України у Києві та області.

Протягом 14 – 16 вересня Координаційна тактико-спеціальні навчання відбуватимуться на території Білоцерківського та Обухівського районів Київської області.

«У кілька етапів силовики відпрацьовуватимуть протидію диверсійним проявам на військових об’єктах. Під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів та перевірка документів, що посвідчують особу. Тож СБУ звертається до громадян з проханням мати їх при собі», – зазначили в СБУ.

СБУ закликає гостей і мешканців Київщини зберігати спокій, з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей та належним чином реагувати на законні дії правоохоронців.

У заходах братимуть участь підрозділи СБУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Військової служби правопорядку України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, командування військової частини, представники органів влади та управління Київської області.

Принагідно СБУ закликає громадян бути пильними.

«У випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номером «гарячої лінії» ГУ СБУ у м. Києві та Київській області (044) 253-06-71, або телефонувати на лінію 102», – додали в СБУ.

Ілюстративне фото: фейсбук