Глава МОЗу додав, що кількість хворих і летальних випадків продовжує зростати.

Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ході онлайн-брифінгу в Києві у вівторок, 6 квітня.

Він також зазначив, що у “червоній” зоні карантинних обмежень на сьогодні перебуває 11 областей. Загальна завантаженість ліжок з киснем становить близько 58% і продовжує зростати. Найбільш напружена ситуація в Києві, Хмельницькій, Миколаївській, Житомирській областях.

Максим Степанов заявив, що кількість ліжок з киснем для пацієнтів з COVID-19 в Україні досягла максимуму і тепер можливості медичної системи вичерпані.

У медустановах перебуває понад 47 тисяч хворих. Ми максимально збільшили кількість ліжок з киснем – до 67 тисяч. Це межа – збільшувати далі нікуди, адже інші хвороби не робили канікул“, – сказав він.

При цьому міністр наголосив, що кількість хворих і летальних випадків продовжує зростати.

Статистика досить сумна. В динаміці якщо проаналізувати кількість смертельних випадків, то за минулий тиждень ця цифра склала 2,455 тисяч осіб, що на 400 смертельних випадків більше, ніж попереднього тижня. Також зросла загальна кількість захворілих за тиждень і склала 103,497 тисяч“, – сказав міністр.

Нагадаємо, у Києві за минулу добу станом на ранок 6 квітня зафіксовано 1 432 нових випадки COVID-19. Померли від ускладнень 39 людей. Одужало 697 пацієнтів.

Фото: МОЗ