Торговельна мережа "Епіцентр" Олександра й Галини Герег наразі ще не прийняла рішення про те, як працюватиме у суботу та неділю у зв’язку з запровадженням "карантину вихідного дня".

Про це повідомив керівник департаменту зв’язків із громадськістю “Епіцентру” Юлія Чудновець у коментарі “Українській правді”

“Наразі ми чекаємо на офіційну постанову Кабінету міністрів. Після вивчення постанови буде прийняте рішення щодо подальшої роботи мережі гіпермаркетів на вихідних”, – повідомив він.

Раніше мережа будівельно-господарських гіпермаркетів “Епіцентр К” не закривала свої торгові центри під час весняного карантину.

Нагадаємо, напередодні уряд ввів “карантин вихідного дня”, після чого “Епіцентр” написав у Facebook: “Продукти у нас є, вироби медичного призначення, ліки – є, корм для тварин – є. Завозимо пальне”. І додав картинку: “Увага! Вводимо 72-годинну п’ятницю!!!”, натякаючи на роботу на вихідних. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов обурився жартівливою бравадою торговельної мережі “Епіцентр” Олександра й Галини Герег на тлі посилення карантину на вихідних і закликав їх поїхати “куражитися” у реанімацію до хворих на COVID-19.

Фото: Епіцентр