Очікується, що вже завтра в Україну прибуде партія цього препарату.

Міністерство охорони здоров’я України у вівторок, 20 квітня, зареєструвало вакцину AstraZeneca-SKBio проти COVID-19 корейського виробництва для екстреного медичного застосування. Про це сьогодні повідомила прес-служба відомства у Facebook.

Згідно з повідомленням, цей препарат розроблений Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca і виробляється в Республіці Корея (SK Bioscience Co. Ltd) і має торговельну назву AstraZeneca-SKBio. Вакцину для екстреного застосування вже схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ).

Крім того, дозвіл на її використання надали також Велика Британія, Європейський Союз, Індія і Канада. Очікується, що 367 тис. доз вакцини AstraZeneca-SKBio поставлять в Україну у четвер, 22 квітня, через глобальний механізм COVAX.

Нагадаємо, в Україні вже відбувається імунізація вакциною AstraZeneca/Covishield, виготовленою індійським Інститутом сироватки крові. Повідомляється, що корейський та індійський препарати є «ідентичними за складом та технологіями виготовлення, не розглядаються як різні вакцини та є взаємозамінними».

Як ми повідомляли, вакцинацію препаратом Pfizer розпочали в Київському геріатричному пансіонаті.

Фото: Фейсбук