Українці вважають, що МОЗ з таким проханням звернулося до мобільних операторів.

Скрішот такої розсилки у соцмережі опублікував Євген Муджурі – співзасновник порталу про автомобілі.

Діджиталізація – це коли при наявності у держави бази вакцинованих мені (після двох доз “Модерни”) приходить ось таке SMS від МОЗ. Не уявляю, скільки на цю розсилку було витрачено грошей“, – написав він, додавши скріншот повідомлення від Міністерства охорони здоров’я.

У відповідь чимало користувачів зізналися, що їм також приходили подібні повідомлення. СМС-ки про вакцинацію приходили також дітям.

Наскільки я розумію, розіслали усім, включаючи M2M картки, і скоро оператори відчитаються які вони молодці і як допомагають боротись з ковідом” – написав своє припущення один із читачів блогу пана Євгена.

Більш обізнані відповіли, що дорожче би обійшлося робити вибірку, аби не розсилати такі повідомлення вже вакцинованим. А от такі повідомлення усім можуть розсилатися і безкоштовно.

Чи були витрачені гроші на таку розсилку – у МОЗ не повідомляли. Редакція Київ.Media спробує отримати інформацію безпосередньо від міністерства.

Нагадаємо, у Києві вже вакциновано понад 80% працівників комунальних освітніх закладів, що дозволить не закривати школи під час посилення карантину.

Фото: піксабей