Також міністр охорони здоров'я звернувся із аналогічним проханням до Вінниці.

Про це йшлося під час нинішнього онлайн-бирінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

За його словами, саме ці регіони найближче наблизилися до «червоної» зони.

«Зараз, якщо подивитися на показники в різних регіонах, то досить напружена ситуація у Вінницькій області та в місті Києві. Вони ближче всіх до переходу на «червоний рівень». Тому хочу звернутися до органів місцевого самоврядування посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень. Можливо, ввести додаткові обмеження на території міста», – зазначив міністр.

Він навів позитивний приклад Львова, де у він побував у п’ятницю та зустрівся із міським головою Андрієм Садовим, котрий підтримав ідею переведення учнів 5-11 класів на дистанційне навчання.

«Це для того, щоб скоротити мобільність населення. Щоб категорія громадян, які є вчителями, менше спілкувалися, не виходили на роботу і хвороба не поширювалась», – додав міністр.

Максим Степанов також закликав мерів інших українських міст у разі погіршення епідеміологічної ситуації не чекати вказівок зверху, а приймати контрзаходи на місцях, згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, науковців та епідеміологів.

Нагадаємо, головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко вчора заявив, що захворів на коронавірус на 13 день після вакцинації. Це сталося у період, коли імунітет від вакцини ще не встиг сформуватися.

Фото: unsplash