З будинку винесли фотоапарат, акустичну колонку, жорсткий диск, дроти з гаража та деякі інструменти.

Наслідки мародерства рашистів відчув на собі будинок телеведучого Дмитра Танковича. Зокрема, під час окупації, до його помешкання в Бучі крізь вікно пробралися орки. З цінностей було викрадено фотоапарат, акустичну колонку, жорсткий диск, дроти з гаража та деякі інструменти. Про це Дмитро Танкович розповів у ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

За його словами, дивлячись на загальні руйнування міста, він сильно здивований “масштабами” крадіжки.

Kyiv Media

“Ну тут все залишилося як і було, я вже прибрав трохи, але тут треба ще працювати та працювати. У холодильнику тут біологічна зброя, якби рашисти відкрили його, то тут би 2-3 російських солдати лежали. Адже електрики не було півтора місяця. У мене у сусіда взагалі все повиносили. У нього електромашина, вони її завели та на ній вивозили його речі. У мене не дорогий посуд, але вони чомусь вирішили, що воно коштовне і винесли ложки. Може зараз хтось в Росії їсть щі моєю ложкою, падли”, – розповів Дмитро.

Також телеведучий показав місце біля будинку рідних, куди прилетіло кілька мін, одна з яких розірвалася, зруйнувавши частину паркану та вікон. Проте їх вже встигли відновити. Дмитро Танкович каже, що Буча поволі повертається до життя, людям намагаються допомогти всім необхідним, дехто намагається відновитися власними силами.

Kyiv Media

“Тут одна міна розірвалася, а дві просто попали у двір і хлопці з ДСНС їх забрали”. Взагалі, у  моєму районі не багато хто повернувся, але люди їдуть, бо хочуть побачити, що з їх будинком. І з кожним днем все більше будуть повертатися. Адже вже повернули, воду, світло та газ”, – пояснив Дмитро.

Він зауважив, що не чекає допомоги від держави, адже може відновити зруйноване сам. Крім того, він розуміє, що є люди, які втратили значно більше, ніж він сам.

Фото: скріншоти