Кожне четверте-п'яте з 3574 звернень про порушення мовного Закону надходить від киян.

Про це повідомила пресслужба Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня.

У повідомленні зазначили, що кожне четверте-п’яте звернення, яке протягом 2021 року надійшло на адресу Секретаріату Уповноваженого щодо порушення мовного Закону – від киян.

“Мешканці столиці скаржилися на відсутність українськомовних версій інтернет-магазинів, на обслуговування недержавною мовою, фіксували порушення у сферах освіти, зовнішньої реклами. Ну, і звичайно, це питання недотримання окремими депутатами місцевих рад, і Київради в тому числі, мовного Закону”, – зауважили у дописі.

За словами мовного омбудсмена Тараса Креміня, для нього Київ – це еталон. Тому в питаннях мовної політики, дотримання мовного законодавства він має бути серед лідерів.

“Тому я хочу подякувати свідомим громадянам, мешканцям Києва, які надсилають на нашу адресу звернення та скарги. Але в той же час потрібно працювати над тим, щоб таких порушень ставало якомога меньше. Я публічно звертаюсь до керівництва Києва і Київської області, негайно втрутитися в цю ситуацію, затвердити міську і обласну програми розвитку української мови, як це зроблено в інших областях, запровадити мережу безкоштовних курсів з вивчення української мови, забезпечити необхідними умовами іспитові майданчики і центри проведення іспитів на рівень володіння державною мовою для потенційних державних службовців”, – наголосив омбудсмен.

І зауважив, що необхідно здійснювати постійний та позаплановий контроль тих сфер, які є проблемними. Так, протягом 2021 року в Києві найбільше порушень було зафіксовано у сферах обслуговування і зовнішньої реклами. Тому органи місцевої влади мають подбати про те, щоб кияни були забезпечені своїм конституційним правом на отримання інформації та послуг державною мовою.

Фото: unsplash