УПЦ МП повідомляє про намір привести своїх прихожан під Офіс президента.

Українська православна церква Московського патріархату сьогодні, 1 квітня передасть Офісу президента звернення з вимогою скасувати закон про примусову зміну назви установи. Про це повідомляє сайт УПЦ МП.

Там повідомляється, що звернення до Зеленського, Кабінету міністрів та інших інституцій підписали понад 1 мільйон 60 тисяч громадян. Сьогодні віруючі хочуть особисто під ОПУ «передати коробки зі зверненнями, оскільки на листи, передані поштою влада не відреагувала».

Також в УПЦ МП вважають, що на сьогодні в парламенті України є щонайменше 10 законопроектів, які «порушують права віруючих України та суперечать її основному закону».

Натомість в Офісі президента Україні у коментарі УП заявили, що питання перейменування церкви «не в компетенції президента, і що звернення УПЦ МП передадуть до Кабміну».

Зауважимо, що 20 грудня 2018 року ВР був ухвалений закон № 2662-VIII про зміну назви релігійних організацій, керівний центр яких розташований в країні-агресорі. В УПЦ МП заявили, що законопроєкт порушує право на свободу віросповідання і почали судові тяжби за відміну перейменування.

Тим часом, богослов РПЦ в Україні і служитель Києво-Печерської лаври приєднався до ПЦУ.

Фото: Фейсбук