Після закінчення заходів утворилися «людські затори» в метрополітені.

Про кількість учасників хресної ходи повідомляє сайт УПЦ МП. Офіційні дані поліції щодо учасників практично в 7 разів менші – 55 тисяч.

Сьогодні, 27 липня, частину доріг у центрі міста перекривали – відбувалися заходи з нагоди відзначення 1033-ї річниці Хрещення Київської Русі-України.

Зокрема віряни йшли Хресною ходою від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври.

За першими підрахунками УПЦ МП, у Хресній ході взяли участь понад 350 тисяч людей.

«Участь у Хресному ході взяли наші громадяни, наші віряни – різні за статусом, політичним вподобанням, різні за віком, але їх об’єднувала Православна віра і вірність Українській Православній Церкві. Православна віра – це велика сила для українського народу, тому що протягом уже багатьох віків саме Православна віра виховує наш народ. Я б навіть сказав, що Православна віра є важливим елементом ідентичності української нації, українського народу», – зазначив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Водночавс за даними правоохоронців, ходою йшло близько 55 тисяч людей. До слова, майже всі – без масок та не дотримуються соціальної дистанції.

Станом на 17:00 Хресна хода закінчилася. Водночас відновили звичний рух у центрі міста. Та все ж більшість учасників заходу все ж вирішили скористатися метрополітеном. Відтак, у підземці утворився колапс.

У мережі з’явилися фото, на яких можна побачити натовп людей, що стоять у черзі на станції метро «Арсенальна». Чимало пасажирів у хустках, тож, ймовірно, вони їдуть додому з Хресної ходи.

Фото: фейсбук