Раніше СБУ включила співака в список осіб, що представляють загрозу національній безпеці.

Російський репер Моргенштерн (cправжнє імя — Алішер Валєєв) знову зібрався до України. У продажу з’явилися квитки на концерти у Києві, Запоріжжі й Харкові.

У столиці артист має виступити 16 листопада у «Палаці Спорту». Організатори встановили віковий ценз на шоу репера — глядачів пускатимуть від 16 років.

Ціна квитків від 690 до 4490 гривень.

Концерт в Запоріжжі запланований на 13 листопада, в Харкові — на 15.

Нагадаємо, Моргенштерн планував дати кілька концертів в Україні ще на початку літа цього року в Києві, Харкові та Запоріжжі.

Однак Служба безпеки України включила Моргенштерна в список осіб, що представляють загрозу національній безпеці. У прес-службі Міністерства культури і інформаційної політики України відзначили, що після цього Моргенштерн не зможе відвідувати Україну.

В інтерв’ю Гордону Валєєв казав, що йому «стало страшно» в’їжджати в Україну.

Також Моргенштерн заявляв, що має намір оскаржувати в суді внесення його в «чорний список» Мінкульту. Так, 17 червня в Окружний адміністративний суд Києва репер направив позов, і суд відкрив провадження. При цьому інтереси Валєєва в Україні представляє київський адвокат Євген Пронін, керуючий партнер компанії «​Pronin&Partners». Він заявляв ЗМІ, що заборону на в’їзд в Україну для Моргенштерна винесли на підставі «абсолютно картонних історій», оскільки артист, мовляв, не відвідував окупований Росією Крим і не виголошував будь-яких політичних заяв.

Нагадаємо, Моргенштерн заявляв, що вважає президента Росії Володимира Путіна «красавчіком». Востаннє Валєєв був на території України півтора роки тому, коли давав концерт в Одесі. Тоді його виступ співпав із трауром через пожежу, в якій загинули люди: зі сцени артист висміяв траур за загиблими, і назвав його «показухою».

Фото: Фейсбук