Автор дизайну не дав згоди на використання своєї роботи.

Так,  в Telegram-каналі та Facebook співзасновник Monobank Олег Гороховський опублікував новину про нові скіни карток, якими можуть скористатись клієнти банку. Дизайн був присвячений «доблесним захисникам та захисницям Маріуполя» та мав назву «АЗОВ — СТАЛЬ!».

Kyiv Media

Майже одразу під постом у Facebook у коментарях з’явились повідомлення від автора плаката Нікіти Тітова та Лілї Лілік про те, що робота не створювалась, як комерційна. Також Нікіта пише, що автори не давали згоди на використання роботи, та що в них її ніхто не питав.

Kyiv Media

«Неприємні відчуття, коли бачиш як роботу щиро використовують у комерційних цілях при тому навіть не спитавши дозвіл, я б не дав. Ця работа не створювалась як комерційна, тому ми забороняємо Monobank використовувати її для своїх карток», – написав Нікіта на своїй сторінці.

Kyiv Media

Наразі пости про нові світлини в колекції скінів вже видалені з усіх джерел. Олег Гороховський в коментарях під постом Нікіти вибачився перед авторами. За його словами, він не знав, чий це плакат, але йому сподобалась робота і він хотів показати її великій кількості людей.

Kyiv Media

«Ми не затирали копірайту і не знали автора. Мені надіслали цю картинку в такому вигляді, вона мені сподобалася і я одразу віддав її у роботу, щоб підтримати бойовий дух усіх та надихнути. Наразі немає часу на формальності, на жаль. Вибачте, будь ласка, ми всі вилучили», – зазначив Гороховський.

Kyiv Media

Фото: Фейсбук