Цьогоріч fintech-компанія Moneyveo закупила медобладнання для боротьби з коронавірусом, допомагала онкохворим дітям, військовим та підтримувала освітні проекти.

Про свої досягнення на ниві корпоративної соціальної відповідальності Манівео розповіла в сюжеті «Окрема тема» телеканалу «Київ».

У 2020 році компанія виділила 3 мільйони гривень на закупівлю медобладнання для боротьби з Covid-19.

«Ми поспілкувались з медиками про те, чим ми можемо допомогти. Також питали на Facebook у наших клієнтів, чи знають вони про потреби лікарень. Звертались до Міністерства охорони здоров’я України. Дивились статистику, в яких регіонах ситуація критичніша. На основі зібраної інформації прийняли рішення, куди саме першочергово направити допомогу», – розповів комерційний директор Moneyveo Максим Параска.

Окрім цього, компанія допомагає й онкохворим дітям. Moneyveo фінансує будівництво нової «ДАЧІ» – центру, де хворі на рак дітки можуть жити з родинами під час тривалого лікування. У звичних лікарнях дітей, старших 7 років, вважають самостійними. А на «Дачі» діти перебувають в умовах, що максимально наближені до домашніх. Одночасно на «Дачі» може жити 6 родин.

«Кожен місяць ми перераховуємо певну суму на покриття поточних потреб мешканців «Дачі». Також фінансуємо будівництво другого комплексу центру. Там уже зведені стіни, є перекриття. Фактично, залишилися внутрішньо-оздоблювальні роботи», – зазначив Максим Параска.

У новій «Дачі» можна буде поселити до 350 дітей із батьками на рік.

Також Moneyveo підтримує й українських військових. «У нас є два основних напрямки: ми допомагаємо в лікуванні військових та закуповуємо техніку для оперативного командування «Північ». Мова про допоміжні матеріали, МФУ, сервери, якісь речі, що будуть корисні військовим у їхній розвідувальній діяльності», – пояснив комерційний директор Moneyveo.

Ще компанія підтримує різні освітні проекти. Для студентів Могилянки, наприклад, Moneyveo організували цілий курс, на якому дають практичні інструменти, що допоможуть створити власний стартап та максимально наблизитись до реальних умов бізнес-середовища. Студенти КМА курс оцінили. Другий рік поспіль понад 150 охочих відвідують його.

За 2 роки існування проекту в Moneyveo виділили близько 500 тисяч гривень і нагородили кращих студентів. Також комапіня долучилася до Київської школи економіки й записала відео-уроки з онлайн-маркетингу. Спільно з Мінцифрою створили серіали «Кіберняня» та «Переведення бізнес-процесів в онлайн».

За кількістю соціальних проектів, Moneyveo може видатися благодійним фондом. Але це потужна фінтех-компанія, лідер онлайн-кредитування, послугами якої користується майже мільйон клієнтів.

Лідерство підтверджується численними нагородами. Серед них: «Лідер Року», «Кращий сервіс онлайн-кредитування в Україні» за версією PaySpace Magazine Awards, «Вибір року», «Бренд року», «Зірка якості», Best marketing teams в конкурсі Effie Awards Ukraine тощо.

Фото: Moneyveo